Prezentacja numeru

Prezentacja numerów
wyświetlaj lub ukryj Twój numer telefonu

Zniżki na wirtualną centralkę do 15%
Numery platynowe aż 40% taniej.

Promocja Wakacje z TeleCube dla nowych Klientów.

Co to jest?

Funkcja umożliwiająca wyświetlenie Twojego numeru odbiorcy połączenia. Opcję tę, jeśli jest taka potrzeba, można wyłączyć, wówczas Twój numer nie będzie prezentowany (tj. ukaże się jako numer zastrzeżony).

Przeznaczenie?

Umożliwienie Twojemu rozmówcyrozpoznania i zapisania numeru, z którego dzwonisz. Istnieje również możliwość ukrycia tego numeru, jeśli nie chcesz by odbiorca go widział i miał możliwość jego zanotowania.

Jak włączyć lub wyłączyć? (jak zastrzec numer?)

Możesz przypisać do Twojego numeru wewnętrznego dowolny numer miejski, który został wcześniej zakupiony lub przeniesiony do TeleCube. W opcjach jego edycji znajdziesz możliwość zastrzeżenia numeru. Aby to zrealizować, zaloguj się do Panelu:

    • w menu kliknij na „Wirtualna Centrala”, a następnie „Konta SIP (Wewnętrzne)”,
    • wybierz numer wewnętrzny, któremu chcesz zmienić prezentację i kliknij na przycisk umieszczony przy danym numerze (po prawej stronie), a następnie wybierz „Edytuj ustawienia konta SIP” (numer widoczny na Panelu przy danym koncie wewnętrznym, w „Prezentacja Numeru” jest tym, który będzie się pokazywał na urządzeniu odbiorcy),

Ustawienie prezentacji numeru, na Panelu Klienta TeleCube

  • kliknij w „Prezentacja numeru” i wybierz „Numer zastrzeżony” (jeśli nie chcesz się prezentować konkretnym numerem) lub określony numer, który ma być prezentowany rozmówcy.