Wewnętrzne

Numery wewnętrzne
ogranicz ilość numerów miejskich w Twojej firmie

Zniżki na wirtualną centralkę do 15%
Numery platynowe aż 40% taniej.

Promocja Wakacje z TeleCube dla nowych Klientów.

Numer wewnętrzny – co to jest?

Nawet jeśli posiadasz wielu pracowników nie potrzebujesz numeru miejskiego (stacjonarnego) dla każdego z nich. Wystarczy jeden stacjonarny lub komórkowy numer telefonu, a dla poszczególnych osób z Twojej firmy zostaną utworzone numery wewnętrzne, które będzie można wybrać po połączeniu z Twoją firmą. Dzięki numerom wewnętrznym Twoi pracownicy mogą również łączyć się między sobą i nic nie płacić za te połączenia. Co więcej pod numerem wewnętrznym można także umieścić konkretne informacje/komunikat albo usługę np. fax.

Przeznaczenie?

Ograniczenie konieczności kupowania kolejnych numerów miejskich, a także uporządkowanie ścieżki połączeń w firmie i większa, wygodniejsza kontrola nad nimi (przeglądanie billingów, statystyk).

Ponadto, można włączyć warunkowe przekierowanie na inny numer telefonu, jeśli dany wewnętrzny stanie się:

  • niedostępny – z powodu wyłączenia go lub brak dostępności do Internetu,
  • zajęty – gdy prowadzi rozmowę z drugą stroną,
  • nie odbiera – po wskazanym czasie (domyślnie to 30 sekund).

Jak włączyć?

Po zalogowaniu do Panelu:

  • na stronie głównej wybierz zakładkę „Wirtualna Centrala”, a w rozwijanym menu „Konta SIP (wewnętrzne)”,
  • dodaj kolejne numery wewnętrzne klikając przycisk „Dodaj” i opcję dla połączeń głosowych (ewentualnie „odbieranie faxów” jeśli takie ma być jego przeznaczenie),

numery wewnętrzne na panelu TeleCube

  • uzupełnij wszystkie wymagane pola w okienku szczegółów, pamiętając że numer wewnętrzny musi zawierać od 2 do 4 cyfr i nie może się zaczynać od „99”, „98” oraz „112”.

W ramach pakietów Wirtualnej Centrali udostępniamy określoną ilość numerów wewnętrznych. Jeśli chciałbyś dokupić kolejne, ich koszt wynosi 5 zł netto / miesięcznie za jeden numer wewnętrzny (przy zakupie jest pobierana jednorazowa opłata aktywacyjna, w wysokości 5 zł netto).