Numery miejskie

Numery stacjonarne
krajowe i zagraniczne

Przetestuj E-centralę telefoniczną przez 14 dni.
Skorzystaj ze zniżek: 10% lub 15%.

Sprawdź jak zrealizować testy. Odbierz Kod Promocyjny.

Polskie i zagraniczne numery telefoniczne

W ofercie TeleCube znajdują się numery stacjonarne z Polski, jak i z ponad 50 innych krajów. Co istotne, w większości przypadków (wyjątek stanowią niektóre numery zagraniczne np. niemieckie) nie ma znaczenia lokalizacja Twojej firmy i możesz dysponować numerami z innego regionu Polski, a nawet z innego Państwa.

Jeśli Twoja firma mieści się np. w Warszawie, a chciałbyś prezentować się nie tylko numerami ze strefy warszawskiej, ale również krakowskiej i wrocławskiej, a do tego numerem z Wielkiej Brytanii, nic nie stoi na przeszkodzie… w TeleCube jest to możliwe.

W ramach konkretnych pakietów przydzielamy do Twojej dyspozycji określoną pulę bezpłatnych numerów miejskich z Polski (od 2 do 20). Jeżeli jednak ta ilość nie jest dla Ciebie wystarczająca możesz dokupić numery w cenie 8 zł netto / miesiąc za 1 numer (aktywacja numeru – 2 zł netto / opłata jednorazowa, dotyczy zamienionych numerów, spoza puli przysługującej w ramach pakietu). Jeśli interesują Cię ładniej prezentujące się numery z Polski możemy zaproponować:

  • numery złote możesz je zakupić uiszczając jednorazową opłatę aktywacyjną, w wysokości – 100 zł netto
  • numery platynowe, dla których jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi od 400 do 1300 zł netto (przykładowe numery platynowe: 24 24 24 0 24, 233 233 223 – stan/dostępność na dzień 24 lutego 2021 r.), celem zakupu numeru platynowego należy skontaktować się z działem handlowym, pod numerem 22 113 14 15

W przypadku numerów zagranicznych ich cena jest różna, w zależności od kraju. Najtańsze numery np. z USA lub Kanady, są dostępne w cenie 19 zł netto / miesięcznie.

Na życzenie klienta, możemy przydzielić zakres 100 numerów DDI, z konkretnej polskiej strefy numeracyjnej. Miesięczny koszt utrzymania zakresu wynosi 100 zł netto i te numery nie wchodzą w skład darmowych numerów miejskich wliczonych do pakietów.

Chciałbyś przenieść do nas swoje numery od obecnego operatora? Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przeniesienia numeru.

Oprócz numerów miejskich oferujemy również:

  • numery wewnętrzne, dzięki którym można ograniczyć konieczność zakupu dużej puli numerów miejskich i efektywniej kontrolować połączenia w Twojej firmie.
  • numery komórkowe do realizacji połączeń telefonicznych i wiadomości SMS

Jak przydzielić i/lub zakupić numer?

Jeśli dopiero kupiłeś konkretny pakiet w TeleCube i chcesz dokonać wyboru numerów miejskich, przysługujących Ci w danym pakiecie, zaloguj się do Panelu Klienta:

  • wejdź do menu „Wirtualna Centrala” i wybierz „Numery Telefonu”,
  • kliknij w przycisk „Dodaj numer…”,
  • dokonaj wyboru Twojego numeru, biorąc pod uwagę „Kraj” i „Strefę”. Jeśli masz konkretne preferencje, np. chcesz by dany numer zawierał określony ciąg cyfr, możesz skorzystać z pola wyszukiwarki, wpisując w nim dane liczby i dzięki temu ułatwisz sobie znalezienie preferowanego numeru,
  • zatwierdź swój wybór, zaznaczając puste pole przy danym numerze, a następnie klikając na przycisk „Dodaj numery”,
  • następne numery możesz dodać do swojej puli pakietowej, powtarzając te same czynności.

W ten sam sposób możesz zakupić numery telefoniczne, które nie są oferowane w ramach pakietów tj. kolejne numery z Polski, w tym również złote oraz numery zagraniczne.