Zapowiedzi

Komunikaty i zapowiedzi
wgraj własny komunikat lub skorzystaj z płatnego albo wirtualnego lektora

Co to jest?

Zapowiedź/komunikat jest to informacja głosowa, odtwarzana osobie dzwoniącej do Twojej firmy.

Takie nagranie możesz przygotować samodzielnie (format mp3 lub WAV enkodowane do PCM, 8 kHz, 16 bit, mono) albo skorzystać z naszego darmowego wirtualnego lektora (dostępnego na panelu klienta) lub też zlecić jego realizację TeleCube, wybierając lektora z naszej bazy.

Za pomocą naszych lektorów, zyskasz profesjonalnie nagrane komunikaty dla Twojej wirtualnej centrali. W ofercie posiadamy dostęp do doświadczonych lektorów, w tym również do głosów gwiazd dużego oraz szklanego ekranu. Za pierwsze trzy komunikaty zapłacisz od 250 zł netto. Za każdy kolejny od 80 zł netto.

Z wirtualnego lektora, możesz skorzystać bez dodatkowych kosztów. Bezpłatny wirtualny lektor to sprawdzony syntezator mowy. Swój własny komunikat możesz nagrać w kilka minut, a nawet sekund!

Przeznaczenie?

Komunikaty/zapowiedzi można wykorzystać w dowolny sposób, przede wszystkim jako przywitanie osoby dzwoniącej, które zostanie odtworzone, po połączeniu się z Twoim numerem firmowym. Możesz również w ten sposób dodać informację o aktualnie panującej promocji na Twoje produkty, czy też o zbliżającym się, ważnym dla Twojej firmy, wydarzeniu, do odsłuchania np. w trakcie oczekiwania na połączenie z pracownikiem Twojej firmy.

Polecamy wykorzystanie tego rozwiązania, każdej firmie, która chce aby rozmowy były automatycznie odbierane, a dzwoniący usłyszał w słuchawce odpowiednie informacje.

Usługi lektorów udostępniliśmy, aby każdy miał możliwość posiadania profesjonalnie nagranych komunikatów i zapowiedzi w swojej firmie, jeśli nie może ich zrealizować samodzielnie.

Jak włączyć?

Jest to funkcja centralki, zatem aby ją uruchomić musisz zalogować się do Panelu, przejść do zakładki menu „Wirtualna Centrala”, kliknąć „Moje Centralki” i wybrać centralkę, w której chcesz dodać ten element.

Następnie z opcji „Narzędzia” wybierz ikonę megafonu i uzupełnij wymagane parametry dla „Komunikatu”.

Możesz włączyć możliwość pominięcia przez dzwoniącego komunikatu, jak również ustawić powtarzalność jego odtwarzania (dzwoniący usłyszy go wielokrotnie), radzimy jednak nie nadużywać tej funkcji.

Jak skorzystać z lektora?

Zachęcamy do zapoznania się z próbkami głosów naszych lektorów.

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego lektora przygotuj treść jaką chcesz by przeczytał i skontaktuj się
z nami mailowo (info@telecube.pl).

Koszt nagrania pierwszych trzech komunikatów przez tego samego lektora wynosi: od 250 zł netto (kolejnego od: 80 zł netto). Termin realizacji nagrania: do 2 dni roboczych.

Pobierz próbkę głosów naszych lektorów


Jeśli natomiast nasz darmowy wirtualny lektor bardziej Tobie odpowiada, skorzystaj z niego. W tym celu:

 • zaloguj się do swojego Panelu,
 • przejdź do schematu Twojej Wirtualnej Centralki,
 • wybierz opcję, do której chcesz dodać nagranie (np. „Zapowiedź”, „IVR”, „Kolejkowanie”, „Poczta Głosowa”),
 • przy liście wyboru nagrania kliknij w ikonę „klawiatury z plusikiem”,Wirtualny lektor TeleCube
 • pojawi się okno, w którym możesz dodać, odsłuchać i zapisać treść zapowiedzi.Wprowadź treść i odsłuchaj nagranie - wirtualny lektor

 

Zapowiedź możesz nagrać w różnych językach. Języki które obecnie wspieramy:

 • j. polski
 • j. angielski (z akcentem amerykańskim, australijskim brytyjskim)
 • j. czeski
 • j. francuski
 • j. niemiecki
 • j. rosyjski
 • j. włoski