ankieta-sms

Ankieta SMS
Poznawaj opinie Klientów via SMS

Przetestuj E-centralę telefoniczną przez 14 dni.
Skorzystaj ze zniżek: 10% lub 15%.

Sprawdź jak zrealizować testy. Odbierz Kod Promocyjny.

Co to jest?

„Ankieta SMS” jest funkcją, która pozwoli Tobie, przy użyciu SMSa, poznać opinię Twoich Klientów np. o przedstawionej im ofercie czy na temat jakości obsługi telefonicznej. Jest to możliwe dzięki krótkiej ankiecie, wysyłanej automatycznie drogą SMSową, na polski numer komórkowy, z którym była prowadzona rozmowa. Wiadomość z pytaniem może zostać wysłana bezpośrednio po zakończeniu rozmowy (wysyłka jest możliwa także w sytuacji kiedy rozmowa nie doszła do skutku) lub w określonym przedziale czasowym od jej zakończenia, ustalonym w ramach przygotowanej regułki wysyłki.

Warunkiem korzystania z Ankiety SMS jest posiadania numeru komórkowego w sieci TeleCube.

Jak Skorzystać?

Aby skorzystać z tej funkcji zaloguj się do Panelu Klienta. Z górnego menu wybierz zakładkę „TeleCube PRO”, a następnie „Ankieta SMS”.

Ankieta SMS TeleCube

Wysyłka ankiet realizowana jest według ustalonej przez Ciebie regułki, którą możesz uruchomić po kliknięciu w pole „Utwórz nową regułkę”.

Tworząc nową regułkę możesz dostosować m.in. kierunek połączeń (przychodzące, wychodzące); Twoje numery, z których realizowane były połączenia do Klientów lub na które Klienci dzwonili do Ciebie; status połączenia (odebrane, brak odpowiedzi, zajęte); czy też przedział czasowy trwania połączeń.

Ustawienia Regułki Ankieta SMS

Po ustaleniu warunków, jakie muszą zostać spełnione aby wysyłka Ankiety SMS została zrealizowana, sprecyzuj jeszcze szczegóły wysyłki:

  • Wybierz Twój numer komórkowy w sieci TeleCube, który ma być wyświetlany w polu nadawcy (jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego numeru możesz go dodać na Panelu Klienta TeleCube w zakładce Numery Telefonu),
  • Wybierz z jakim opóźnieniem ma zostać wysłana Ankieta SMS oraz wskaż odstępy czasowe między kolejnymi wysyłkami na ten sam numer,

Ustawienia Regułki wykonanie polecenia

  • Ustal warunki czasowe w jakich Ankieta SMS może być realizowana (dni tygodnia i godziny w jakich pytania ankietowe mogą być wysyłane),
  • Utwórz wiadomości, jakie będą wysyłane w ramach Ankiety SMS oraz przypisz do nich odpowiedzi, które będą uznawane za prawidłowe,

W celu wprowadzenia nowej treści wiadomości kliknij „Dodaj wiadomość” i wpisz lub wklej tekst w odpowiednie pole. Możesz także wstawić skrócony link klikając w przeznaczone do tego pole. Poniżej dodaj do słownika wszystkie dopuszczalne odpowiedzi na zadane w treści ankiety pytanie. Jeżeli chcesz aby kolejne pytanie zostało wysyłane dopiero po udzieleniu odpowiedzi na poprzedzającą je wiadomość, zaznacz okienko „Czekaj na prawidłową odpowiedź przed kontynuacją ankiety”. Na koniec kliknij „Zapisz”.

  • Ułóż wiadomości w pożądanej kolejności, przeciągając je we właściwe miejsce.

Pamiętaj aby zapisać wszystkie ustawienia regułki!

Jeżeli wszystko zostało zapisane prawidłowo i zostaną spełnione warunki utworzonej reguły, na numer z którym było realizowane połączenie zostanie wysłana wiadomość SMS z ankietą.

W celu sprawdzenia do kogo została wysłana ankieta oraz jakie odpowiedzi udzielono, kliknij „Historia Ankiet” i wybierz filtry według potrzeb.

Ile kosztuje Ankieta SMS?

Ankieta SMS oraz SMS po rozmowie tworzą w TeleCube usługę o nazwie SMS Pro.

Korzystanie z funkcji, jaką jest Ankieta SMS, w pakietach E-centrali – Premium oraz Elite, jest bezpłatne, jednakże każda wysłana wiadomość SMS z ankietą jest rozliczana zgodnie z cennikiem TeleCube.

W przypadku niższych pakietów wirtualnej centrali, korzystanie z funkcji Ankieta SMS wraz z usługą SMS po rozmowie, jest dodatkowo płatne i wynosi 19 zł netto/miesięcznie. Jednorazowa opłata aktywacyjna usługi SMS Pro, tj. Ankiety SMS oraz SMS po rozmowie, wynosi 19 zł netto.

Koszt wysłania SMSa za pomocą Ankiety SMS wynosi od 16 gr netto – sprawdź ceny SMSów

Jeśli podpisałeś umowę okresową (postpaid) na pakiet Mini lub jakikolwiek pakiet E-centrali możesz skorzystać z miesięcznej puli bezpłatnych SMSów. Ilość SMSów zależy od danego pakietu i kosztu SMSa.