Pakiet Mini VoIP
tanie rozmowy ● bramka SMS ● fax internetowy

OSZCZĘDNOŚCI

Niski abonament i tanie połączenia. Rozmowy już od 5 gr netto za minutę, a połączenia w sieci TeleCube zupełnie za darmo!
Miesięczny abonament tylko 9 zł netto / m-c

MOBILNOŚĆ

Często podróżujesz? Korzystaj z TeleCube na Twoim laptopie, tablecie lub na komórce - w dowolnym miejscu na świecie, za tą samą cenę.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

TeleCube to nie tylko tanie rozmowy, ale również platforma, z której możesz wysyłać i odbierać wiadomości faksowe oraz przesyłać SMSy.

Przetestuj wirtualną centralkę przez 14 dni.
Skorzystaj ze zniżek do 15%.

Sprawdź jak zrealizować testy. Odbierz Kod Promocyjny.

VoIP pakiet Mini
9 zł netto / m-c
bez żadnej umowy okresowej
2 numery miejskie^
 wirtualny faks
 billing online
 możliwość wysyłania SMS-ów
VoIP pakiet Mini
9 zł netto / m-c*
do 50 minut na rozmowy
lub do 27 SMS-ów**
2 numery miejskie^
 wirtualny faks
 billing online
 możliwość wysyłania SMS-ów

Dlaczego TeleCube VoIP?

Pakiet Mini, jest oparty o technologię VoIP (ang. Voice Over Internet Protocol), umożliwiającą wykonywanie połączeń głosowych oraz wysyłanie faxów poprzez sieć internet przy użyciu wirtualnych numerów stacjonarnych.

Dzięki temu, dysponując tym samym numerem telefonu, można rozmawiać z dowolnego miejsca na świeciekorzystając z różnych (w zależności od aktualnej potrzeby) urządzeń np. smartfona, telefonu IP, komputera (ze słuchawkami) lub telefonu analogowego (z bramką VoIP) oraz wysyłać i odbierać faxy korzystając z panelu Klienta (poprzez przeglądarkę internetową) i poczty email oraz wirtualnego numeru faxowego.

Telefonia VoIP jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej telefonii stacjonarnej, pozwalającą na znaczne oszczędności, w kwestii kosztów połączeń telefonicznych.

W ramach pakietu Mini, otrzymujesz 2 polskie numery miejskie (stacjonarne), usługę fax przez internet, 1 numer wewnętrzny (konto SIP) oraz możliwość wysyłania SMSów.

 

^ Numery miejskie możesz wykorzystać do realizacji rozmów lub do korzystania z opcji wirtualnego faxu. Funkcjonalność wybranych numerów możesz ustawić samodzielnie.

* Cena zawiera przyznaną ulgę i dotyczy umowy na czas określony. Aby uzyskać szczegółowe informacje kliknij tu.

** Przy umowie na czas określony (na 12 miesięcy) masz do dyspozycji do 50 minut rozmów lub 27 SMS-ów, za darmo / miesiąc. Podana ilość minut dotyczy rozmów w cenie 5 gr netto/min. (np. na polskie, niemieckie numery stacjonarne), a ilość smsów, wiadomości w cenie 9 gr netto/sms. W przypadku korzystania z droższych połączeń bądź wiadomości, ilość minut lub SMSów relatywnie maleje. W przypadku niewykorzystania wszystkich minut, w danym miesiącu, można w ramach niewykorzystanej puli skorzystać w danym miesiącu z odpowiadającej mu kwotowo liczby dodatkowych SMSów lub odwrotnie (przykład: możesz wykorzystać a) 46 minut rozmów w cenie 5 gr netto/min. i 2 SMSy w cenie 9 groszy netto/SMS lub b) 25 SMSów w cenie 9 gr netto/SMS i 5 min. rozmów w cenie 5 gr netto/min.). Jeśli posiadasz indywidualny cennik, wtedy podana ilość minut lub SMSów dotyczy najtańszych połączeń, w danym cenniku.

Poznaj cennik połączeń

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17.

Jeśli pakiet Mini VoIP to dla Ciebie za mało, sprawdź co otrzymasz w ramach oferty Wirtualna Centrala, najtańszy pakiet dostępny już od 39 zł netto / mc.