VoIP dla sekretariatu

Dla sekretariatu
pomocnicze narzędzia dla każdego biura

Wirtualna Centrala Telefoniczna do 15% taniej.

Promocja dla nowych Klientów. Przetestuj E-centralę przez 14 dni!

Co to jest?

To telefon voip (np. Grandstream GXP 2160 HD) z rozbudowanymi funkcjami, przeznaczony do wsparcia osób pracujących w sekretariacie i/lub recepcji, łączących/odbierających rozmowy telefoniczne.

Funkcje, które udostępniamy:

  • BLF (Busy Lamp Field): możliwość podglądu statusu pozostałych numerów wewnętrznych na Twojej wirtualnej centrali telefonicznej za pomocą lampek LED na telefonie (np. zielony kolor lampki oznacza, że wewnętrzny nie prowadzi rozmowy, czerwony, że wewnętrzny jest w trakcie rozmowy).
  • Ściąganie rozmowy: jeśli słyszysz, że telefon dzwoni po drugiej stronie biura, możesz ściągnąć tą rozmowę bezpośrednio na Twój telefon wybierając: *8 a następnie Numer Wewnętrzny.
  • Transfer połączenia: rozmowę możesz przekierować na dowolny numer przy użyciu lampek (przycisków) BLF lub na dowolny numer w kraju bądź na świecie.

Przeznaczenie?

Usprawnienie pracy asystenta/recepcjonistki, dzięki któremu nie tylko ma podgląd do statusu wszystkich telefonów w firmie (czy aktualnie jest prowadzona przez ten numer rozmowa, czy też nie), ale w razie konieczności może również ściągać je do siebie.

Jak włączyć?

Usługa jest domyślnie włączona, ale jest uzależniona od posiadania odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy do złożenia zamówienia na sprzęt, poprzez email: info@telecube.pl lub telefonicznie, pod numerem infolinii +48 221 13 14 15

Telefon Grandstream GXP2160 z lampkami LED

Grandstream gxp 2160