Tanie rozmowy

Tanie rozmowy
w Polsce i do każdego zakątka świata

Przetestuj E-centralę telefoniczną przez 14 dni.
Skorzystaj ze zniżek: 10% lub 15%.

Sprawdź jak zrealizować testy. Odbierz Kod Promocyjny.

Tanie rozmowy z polskimi numerami

Niewątpliwym atutem rozmów telefonicznych realizowanych przy wykorzystaniu telefonii internetowej jest ich niska bądź bardzo niska cena. Tanie połączenia są również zaletą TeleCube.

W TeleCube cena połączeń krajowych na numery stacjonarne wynosi tylko 5 groszy netto za minutę, a na polskie numery telefonów komórkowych jedyne 11 groszy netto. Co warte podkreślenia, naliczanie odbywa się w opcji sekundowej, co oznacza , że rozmawiając 1 minutę i 10 sekund zapłacimy za 70 sekund rozmowy, a nie np. za 2 minuty (rozliczanie 60 sekundowe/za pełną minutę).

Tanie połączenia zagraniczne (m.in. do Niemiec)

W naszej ofercie można rozmawiać ze stacjonarnymi numerami w większości krajów Unii Europejskiej już za  5 groszy netto za minutę połączenia (podana stawka dotyczy m.in. takich Państw jak: Niemcy, Hiszpania czy Wielka Brytania). Rozmowy biznesowe z Kanadą i USA można również prowadzić za jedyne 5 groszy (cena za minutę połączenia z numerem stacjonarnym). Cennik dla połączeń telefonicznych z pozostałymi krajami znajduje się w tym miejscu.

Poznaj cennik połączeń

Pula bezpłatnych minut przy Umowie okresowej (postpaid)

W przypadku pakietu Mini oraz wszystkich pakietów Wirtualnej Centrali, Klienci, którzy podpisali umowę okresową (na 12 miesięcy) otrzymują co miesiąc darmowe minuty (wymienne na SMSy). Ilość darmowych minut zależy od pakietu i wynosi od 50 minut (Mini) do 1600 minut (pakiet Elite).

Pakiety minut – płać jeszcze mniej

Dla firm, które prowadzą bardzo dużo rozmów wychodzących z polskimi numerami, oferujemy zróżnicowane pakiety minut, dzięki którym połączenia są jeszcze tańsze. Pakiety zawierają już od 5000 minut i można je wykupić na okresy od 7 do 60 dni. Celem zakupu pakietu minut, należy zalogować się do panelu i w górnym menu wybrać zakładkę „Konto i Finanse”, a następnie „Pakiety Minut”.

Poznaj ofertę pakiet minut

Podane ceny połączeń są cenami netto.