Miło nam, że chcesz przetestować TeleCube!

Celem skorzystania z bezpłatnego okresu testowego należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny i utworzyć konto.

W okresie testowym (trwającym 14 dni) otrzymujesz darmowe minuty i możesz wypróbować interesujące Cię opcje danego pakietu, bez żadnych zobowiązań. Po okresie testowym możesz korzystać z TeleCube na zasadzie przedpłaty (prepaid) lub podpisać z nami umowę albo zrezygnować z TeleCube.


Twój wybrany pakiet:

TeleCube - Pakiet Premium

119 PLN netto / miesiąc

  
 Wystąpił błąd podczas procesowania rejestracji
Miejsce na komunikat błędu...

Zaczynamy...

Prosimy podać numer NIP (numer VAT UE) w polu poniżej, a następnie kliknąć Dalej. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP, należy wybrać '--' z listy i kliknąć Dalej.

W celu aktywacji Twojego konta, będzie koniecznie przeprowadzenie weryfikacji...
Prosimy o załączenie poniżej dokumentu, który potwierdza dane Twojej firmy lub przesłanie go na adres: info@telecube.pl

Poinformujmemy Ciebie drogą mailową kiedy Twoje dane zostaną już zweryfikowane przez pracownika TeleCube.

Podstawa prawna: art. 60b z ustawy z dn. 16 lipca 2004 r. - Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243, z późn. zm.) wynikający z art. 43 ustawy z dn. 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 904).

Dane firmy:


Dane kontaktowe:Zgoda jest wymagana dla celów realizacji postanowień Umowy, tj. świadczenie usług telekomunikacyjnych. Wykładnią prawa w przypadku ww. jest art. 6 ust. 1 lit b oraz lit c RODO. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, żądzania usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych jest Claude ICT Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, ul. Toszecka 101. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Dostawcę usług są zawarte w Klauzuli Informacyjnej.


Powyższe zgody mają charakter dobrowolny i posłużą wyłącznie w celu zachowania dbałości o jak najwyższy poziom dostarczanych Usług. Wykładnią prawa w tym przypadku jest art. 6 ust. 1 lit f RODO. Przysługuje Państwu prawo cofnięcia ww. zgody w każdym czasie (dane przetwarzane są do momentu cofnięcia zgody). Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych jest Claude ICT Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, ul. Toszecka 101. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Dostawcę usług są zawarte w Klauzuli Informacyjnej.


Dziękujemy!

Dziękujemy za dokonanie rejestracji w systemie TeleCube!

Wysłaliśmy na podany adres mailowy () informację jak dokonać aktywacji konta i rozpocząć korzystanie z Twojej wirtualnej centrali.

Po kliknięcie linka w mailu, uzyskasz dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz konfigurować usługę, zamawiać dodatkowe numery telefoniczne, kontrolować wydatki na telefon oraz skorzystać z wielu innych udostępnionych funkcji.

W razie dodatkowych pytań lub uwag, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego +48 221 13 14 15. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 17.

Processing

Dziękujemy!

Dziękujemy za dokonanie rejestracji w systemie TeleCube!

Po pozytywnej weryfikacji Twoich danych, wyślemy na podany adres mailowy () informację jak dokonać aktywacji konta i rozpocząć korzystanie z Twojej wirtualnej centrali.

W godzinach pracy (tj. od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 17), weryfikacja może zająć około 20 minut.

W razie dodatkowych pytań lub uwag, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego +48 221 13 14 15.