REFERENCJE

  • Zobacz kto korzysta z telefonii TeleCube.pl
  • Poznaj opinie naszych wybranych użytkowników
  • Dziękujemy za wszystkie Wasze Referencje
  • Jesteśmy bardzo dumni z naszych Klientów

Wirtualna Centrala Telefoniczna do 15% taniej.

Promocja dla nowych Klientów. Przetestuj E-centralę przez 14 dni!


Opinie użytkowników TeleCube

„Operator Telecube.pl zaopatrzył nas w telefony VoIP oraz dostarcza nam usługę wirtualnej centrali telefonicznej… Zarówno ja, jak i pozostałe osoby pracujące przy projekcie, są zadowolone z wyboru TeleCube. Usługa działa bez zarzutu. Usprawnia kwestie komunikacyjne oraz wpływa pozytywnie na komfort naszej pracy.”

Barbara Miller-Turek, Dyrektor, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach

Zobacz pełną treść referencji: RIPH Gliwice

„Intuicyjny, bardzo łatwy w obsłudze panel zarządzający, wysoka jakość połączeń, wiele funkcjonalności jak np. kolejkowanie, zapowiedzi, warunek czasowy, nagrywanie rozmów, czy też bezproblemowy, fachowy kontakt z działem obsługi to tylko kilka aspektów które wyróżniają TeleCube na tle konkurencji.”

Michał Obukowicz, V-ce Prezes ds. Organizacyjnych, Klub sportowy AZS-AWF Warszawa

Zobacz pełną treść referencji: AZS-AWF Warszawa

„Obsługa centrali telefonicznej jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszelkich zmian w centrali można dokonać dosłownie w kilka minut, dzięki czemu zaoszczędzamy dużo czasu. Połączenia są bardzo wysokiej jakości, dodatkowym atutem jest możliwość odsłuchania rozmowy w każdej chwili!”

Monika Uchańska, Zastępca Kierownika Przychodni, Przychodnia Premium Medical

Zobacz pełną treść referencji: Przychodnia Premium Medical

„Z doświadczenia wiem, że za pozytywną współpracą odpowiadają się profesjonalizm i zaangażowanie usługodawcy. Firma służy kompletną pomocą techniczną. Warto poznać ofertę TeleCube, ponieważ można nabyć u nich innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej firmie, bez względu na jej wielkość.”

Marek Bardziński, Founder, Revest Sp. z o.o., wellcome-home.pl

Zobacz pełną treść referencji: Revest Sp. z o.o.

„Usługi świadczone przez Claude ICT Poland Sp. z o.o. są przemyślane i stale udoskonalane. W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeb firma zawsze służy pomocą. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony usługodawcy przyczynia się do pomyślnej kooperacji pomiędzy naszymi firmami.”

Michał Stefaniak, CMO & co-founder, Sugester Sp. z o.o., Fakturownia Sp. z o.o.

Zobacz pełną treść referencji: Sugester Sp. z o.o.

„Usługa realizowana jest niezawodnie, a personel wsparcia technicznego wykazuje się wysokim poziomem kompetencji. Powyższe podejście oraz wyjście naprzeciw potrzebom klienta czyni firmę Claude ICT Poland sp. z o.o usługodawcą godnym polecenia do realizacji zadań inwestycyjnych w zakresie telekomunikacji.”

Anna Zolnik, Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych, Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

Zobacz pełną treść referencji: MIBMiK Warszawa

fdol-wsiolkowski

„Przez ostatnie półtorej dekady naszego działania mieliśmy okazję testować różne usługi telekomunikacyjne dostępne na polskim rynku, starając się najlepiej dobrać je do naszych potrzeb. Dopiero jednak TeleCube spełnia wszystkie nasze oczekiwania i odpowiada na realne potrzeby.”

Michał Wsiołkowski, specjalista ds. public relations, Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny

Zobacz pełną treść referencji: Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny

„Usługi świadczone przez TeleCube cechuje najwyższa jakość i niezawodność. Są one niezwykle przemyślane i stale udoskonalane. Systematycznie dodawane są nowe funkcje, z których również chętnie korzystamy. Obsługa Klienta działa na bardzo wysokim poziomie.”

Michał Niewiński, Właściciel, NZOZ PsychoMEDIC.pl

Zobacz pełną treść referencji: NZOZ PsychoMEDIC.pl

„Wirtualna centralka Telecube.pl pozwala nam z jednej strony poprawić wygodę korzystania z usług telekomunikacyjnych w firmie i usprawnić proces kontaktu z klientami a z drugiej strony pozwala ograniczyć koszty i daje nad nimi lepszą kontrolę.  Koszty połączeń międzynarodowych rozliczane są sekundowo i są konkurencyjne do operatorów komórkowych i stacjonarnych.”

Marcin Horecki, Redaktor Naczelny, Portal Telekomunikacyjny telix.pl

Nasza długotrwała współpraca opiera się na abonamentowej usłudze, która zawiera w sobie pełną pomoc techniczną i wsparcie. Dzięki rozwiązaniom technologicznym świadczonym przez TeleCube, jesteśmy w stanie spełniać potrzeby naszych Pacjentów oraz pozostawać z nimi w świetnym kontakcie.”

Marek Markiewicz, Kierownik medyczny, Perfect Smile Clinic Garnizon

Zobacz pełną treść referencji: Perfect Smile Clinic Garnizon

Firma jest solidnym partnerem, dbającym o potrzeby swoich klientów. Oceniamy ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bezproblemowo i w miłej atmosferze, oferowane usługi są dobrej jakości i spełniają nasze oczekiwania.”

Wojciech Modzelewski, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

Zobacz pełną treść referencji: Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

Klinika-akmed

„Korzystam z usług TeleCube od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Oferowane rozwiązania są nowoczesne i sprawdzają się w codziennej praktyce. Bardzo ważnym dla mnie elementem jest helpdesk, który pomaga krok po kroku w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz w konfiguracji urządzeń.”

Andrzej Kupilas, Właściciel, Klinika AKMED

„Na słowa uznania zasługuje prostota systemu tworzenia schematów centrali, w którym korzystamy m.in. z IVR, zapowiedzi, kolejkowania oraz warunków czasowych. Zastosowanie odpowiedniej zapowiedzi oraz IVR usprawnia komunikację z naszymi klientami. Dzięki wykorzystaniu funkcji wirtualnego faxu mogliśmy zrezygnować z tradycyjnego sprzętowego faxu.”

Justyna Przybyszewska, Prezes Zarządu, JBM GRUPA MEDYCZNA Sp. z o.o.

Zobacz pełną treść referencji: JBM GRUPA MEDYCZNA Sp. z o.o

„Dobrze o firmie świadczy wysoki poziom zaangażowania podczas wykonywania zgłoszeń, a krótki czas realizacji jest zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Dotychczasowa współpraca pozwala nam polecić firmę Claude ICT Poland Sp. z o.o jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie dostarczania usług telekomunikacyjnych.”

Oliwia Szmurło, Pełnomocnik Zarządu, Your Way Sp. z o.o

Zobacz pełną treść referencji: Your Way Sp. z o.o