REFERENCJE

  • Zobacz kto korzysta z telefonii TeleCube.pl
  • Poznaj opinie naszych wybranych użytkowników
  • Dziękujemy za wszystkie Wasze Referencje
  • Jesteśmy bardzo dumni z naszych Klientów

Opinie użytkowników TeleCube

„Operator Telecube.pl zaopatrzył nas w telefony VoIP oraz dostarcza nam usługę wirtualnej centrali telefonicznej… Zarówno ja, jak i pozostałe osoby pracujące przy projekcie, są zadowolone z wyboru TeleCube. Usługa działa bez zarzutu. Usprawnia kwestie komunikacyjne oraz wpływa pozytywnie na komfort naszej pracy.”

Barbara Miller-Turek, Dyrektor, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach

Zobacz pełną treść referencji: RIPH Gliwice

„Intuicyjny, bardzo łatwy w obsłudze panel zarządzający, wysoka jakość połączeń, wiele funkcjonalności jak np. kolejkowanie, zapowiedzi, warunek czasowy, nagrywanie rozmów, czy też bezproblemowy, fachowy kontakt z działem obsługi to tylko kilka aspektów które wyróżniają TeleCube na tle konkurencji.”

Michał Obukowicz, V-ce Prezes ds. Organizacyjnych, Klub sportowy AZS-AWF Warszawa

Zobacz pełną treść referencji: AZS-AWF Warszawa

„Usługi świadczone przez Claude ICT Poland Sp. z o.o. są przemyślane i stale udoskonalane. W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeb firma zawsze służy pomocą. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony usługodawcy przyczynia się do pomyślnej kooperacji pomiędzy naszymi firmami.”

Michał Stefaniak, CMO & co-founder, Sugester Sp. z o.o., Fakturownia Sp. zo.o.

Zobacz pełną treść referencji: Sugester Sp. z o.o

„Z doświadczenia wiem, że za pozytywną współpracą odpowiadają się profesjonalizm i zaangażowanie usługodawcy. Firma służy kompletną pomocą techniczną. Warto poznać ofertę TeleCube, ponieważ można nabyć u nich innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej firmie, bez względu na jej wielkość.”

Marek Bardziński, Founder, Revest Sp. z o.o., wellcome-home.pl

Zobacz pełną treść referencji: Revest Sp. z o.o.

„Wirtualna centralka Telecube.pl pozwala nam z jednej strony poprawić wygodę korzystania z usług telekomunikacyjnych w firmie i usprawnić proces kontaktu z klientami a z drugiej strony pozwala ograniczyć koszty i daje nad nimi lepszą kontrolę.  Koszty połączeń międzynarodowych rozliczane są sekundowo i są konkurencyjne do operatorów komórkowych i stacjonarnych.”

Marcin Horecki, Redaktor Naczelny, Portal Telekomunikacyjny telix.pl

„Usługa realizowana jest niezawodnie, a personel wsparcia technicznego wykazuje się wysokim poziomem kompetencji. Powyższe podejście oraz wyjście naprzeciw potrzebom klienta czyni firmę Claude ICT Poland sp. z o.o usługodawcą godnym polecenia do realizacji zadań inwestycyjnych w zakresie telekomunikacji.”

Anna Zolnik, Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych, Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

Zobacz pełną treść referencji: MIBMiK Warszawa

„Platforma Telecube pozwoliła nam zbudować elastyczny dział obsługi Klienta i Infolinię. Rozwiązanie Telecube oceniamy jako innowacyjne, szybkie we wdrożeniu i pozwalające skalować nasz biznes.”

Ireneusz Tymiński, Prezes Zarządu, Emotis Sp. z o.o.

„Dobrze o firmie świadczy wysoki poziom zaangażowania podczas wykonywania zgłoszeń, a krótki czas realizacji jest zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Dotychczasowa współpraca pozwala nam polecić firmę Claude ICT Poland Sp. z o.o jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie dostarczania usług telekomunikacyjnych.”

Oliwia Szmurło, Pełnomocnik Zarządu, Your Way Sp. z o.o