TeleCube poleca…

Zintegruj system CRM z TeleCube

CRM (z ang. Customer Relationship Management) to mówiąc w dużym uproszczeniu system, który ułatwia, czyni efektywniejszym zarządzanie relacjami z klientami Twojej firmy.

W ramach takiego systemu, jego dostawca oferuje m.in.

  • możliwość tworzenia bazy danych klientów,
  • narzędzia wspierające komunikację wewnątrz firmy, w tym dotyczącą konkretnych projektów,
  • rozwiązania pomagające zarządzać procesem sprzedaży,
  • opcje, które wspierają komunikację z klientem np. szybkie wyszukiwanie konkretnych danych o kliencie, notatek z rozmów czy też ostatnich korespondencji mailowych.

Dysponując takim systemem warto pomyśleć o tym aby zawierał on moduł telefoniczny, dzięki któremu Twój kontakt z klientem, będzie jeszcze sprawniejszy, a Twój CRM stanie się jeszcze bardziej efektywnym narzędziem.

Tu z pomocą przychodzi nasza telefonia. Jeśli już dysponujesz konkretnym systemem CRM, możemy zintegrować go z TeleCube  (jeżeli pozwolą na to warunki techniczne obu stron).

W tym celu skontaktuj się z nami i podaj nam dane firmy, z której usług korzystasz.
A my poinformujemy Cię, jak dalej postępować.

Sugester + TeleCube: cała firma w jednym miejscu!

CRM Vision – odbierz 10% rabatu

Bitrix – 5% rabatu dla Twojej Firmy

LiveAgent – Help Desk, Czat i Telefon

Egito CRM – wsparcie dla całego zespołu

Przetestuj nasze API!

Jesteś dostawcą rozwiązania CRM?

Skontaktuj się z nami! Chętnie się z Wami zintegrujemy...

Automatyzacja marketingu z TeleCube

Automatyzacja marketingu – (ang. marketing automation) – prowadzenie działań marketingowych z zastosowaniem specjalnego oprogramowania oraz narzędzi służących do usprawnienia procesów sprzedażowych.

Automatyzacja działań marketingowych ma na celu zwiększenie efektywności prowadzonych kampanii poprzez automatyczne gromadzenie i przetwarzanie informacji dotyczących potencjalnych konsumentów (tzw. leadów sprzedażowych), eliminując w ten sposób czasochłonne zadania związane z ręcznym wprowadzaniem i analizą powyższych danych. Na podstawie pozyskanych danych dotyczących zainteresowań konsumenta, czynników demograficznych czy czynności podejmowanych na danej stronie internetowej, oprogramowanie do automatyzacji marketingu identyfikuje potencjalnych klientów, a następnie kieruje do nich odpowiedni, spersonalizowany przekaz marketingowy. Program automatycznie przygotowuje oferty i treści reklamowe oraz wysyła je do określonej grupy klientów…, w oparciu o utworzoną wcześniej bazę danych kontaktowych.

Źródło: Wikipedia

SAREhub – 20% rabatu dla Ciebie

edrone – CRM dedykowany dla ecommerce!

Jesteś dostawcą rozwiązań typu marketing automation?

Skontaktuj się z nami! Chętnie się z Wami zintegrujemy...

Kreator stron www, zintegrowany z RINGY

Kreator stron internetowych pozwoli w łatwy sposób zrealizować profesjonalną witrynę Twojej firmy, bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej i umiejętności graficznych.
Dzięki kreatorowi stron www możesz, czasami nawet już w kilka godzin, przygotować zarówno rozbudowaną witrynę firmy, jak i landing page, dedykowany np. zbliżającej się promocji. Proste w użyciu narzędzie umożliwia stworzenie strony na bazie komponentów, przeciąganych w odpowiednie miejsca. Kreator posiada najczęściej sporą bazę szablonów czy też zdjęć, wśród których każda firma z pewnością znajdzie takie, które będą odpowiadać jej aktualnym potrzebom. Warto dodać, że na stworzonej dzięki kreatorowi stronie można umieścić widget callback RINGY.

WebWave – 30% zniżki czeka na Ciebie

Jesteś dostawcą kreatorów stron www?

Skontaktuj się z nami! Chętnie się z Wami zintegrujemy...

Inne

W tej sekcji będziemy prezentować partnerów z innych obszarów niż wyżej wymienione.

W chwili obecnej partnerami reprezentującymi tą sekcję są: BaseLinker – program do zarządzania sprzedażą, SAREsystem – skuteczne narzędzie do email marketingu oraz Talkie.ai – platforma do budowania i zarządzania voicebotami.

Obecni jak i każdy z prezentowanych w przyszłości w tej sekcji partnerów będzie mógł zaoferować usługi, które z powodzeniem usprawnią działanie Twojej firmy na wielu płaszczyznach.

SAREsystem – skuteczna komunikacja e-mail

BaseLinker – zarządzaj e-commerce z jednego miejsca

Talkie.ai – stwórz voicebota dla Twojej firmy