Kim jesteśmy...

  • Działamy na rynku już od ponad 10 lat
  • Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klientów
  • Informatycy ICT stale rozwijają nasze usługi

Nasza misja

Od ponad 10 lat, podnosimy standardy i jakość wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji w biznesie. Stawiamy na komfort przedsiębiorców. Nasza oferta produktowa oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa to niezawodna recepta, na rozwiązanie problemów komunikacyjnych, zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i korporacji.

Wirtualna Centrala Telefoniczna do 15% taniej.

Promocja dla nowych Klientów. Przetestuj E-centralę przez 14 dni!

O nas

TeleCube to innowacyjne podejście do klasycznych rozwiązań komunikacyjnych. Dzięki zebraniu w jeden zespół pasjonatów nowych technologii, przekuwamy nasze fascynacje w skuteczne produkty i usługi TeleCube.pl. Oddajemy w Wasze ręce narzędzie do zarządzania komunikacją w biznesie, które daje możliwość samodzielnej kontroli nad ruchem telekomunikacyjnym.

Usługi świadczone przez Claude ICT Poland Sp. z o.o. (operator voip TeleCube) pozwalają wykorzystać potencjał technologii VoIP (voice over IP). Cała platforma pracuje w oparciu o internet, korzystając jednocześnie z otwartych standardów, tj. call center, fax przez internet, pełne systemy IVR, darmowa poczta głosowa, połączenia telekonferencyjne, centrale zarządzające systemami oraz możliwość integracji ze stroną WWW lub tworzenia aplikacji pod centralę i innych. Podstawową korzyścią z wdrożenia rozwiązań TeleCube jest oszczędzanie na kosztach połączeń telefonicznych oraz integracja wielu opcji telekomunikacyjnych w ramach jednej usługi.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze naszej firmy w Polsce i za granicą, zapewniamy bezpieczeństwo, wsparcie techniczne i gwarancję działania usług. TeleCube sprawdza się zarówno w tradycyjnych biurach, jak i małych przedsiębiorstwach zatrudniających mobilnych pracowników. Twój telefon stacjonarny może być zawsze przy Tobie – na Twoim komputerze, na biurku (telefon IP), w Twoim smartphonie!
Claude ICT Poland Sp. z o.o. to operator VoIP, wpisany do rejestru UKE pod numerem: 9990

TeleCube.pl członkiem RIG w Katowicach

TeleCube resellerem Yealink