GSM Hosting

GSM Hosting zwany również Kolokacją karty SIM (lub SIM Hosting) to usługa, która pozwala na połączenie VoIP z siecią komórkową. Polega ona na fizycznym przeniesieniu do TeleCube karty SIM i ulokowaniu jej w macierzy GSM. Inaczej mówiąc – wysyłasz nam zarejestrowaną kartę SIM, my umieszczamy ją w bramce GSM i dajemy Ci znacznie więcej możliwości wykorzystania Twojego numeru komórkowego!

Korzyścią takiego przeniesienia karty SIM jest to, że możesz nadal korzystać z oferty i numeru operatora GSM, ale już nie tylko na telefonie komórkowym ale również na innych urządzeniach, w dowolnym miejscu na świecie, gdziekolwiek masz dostęp do internetu.

Bez przeszkód możesz wykonywać i odbierać połączenia z numeru przypisanego do karty SIM na wybranym urządzeniukomputerze, smartfonie, tablecie, telefonie IP czy też telefonie analogowym, połączonym z bramką VoIP. Co więcej, tak ulokowaną kartę możesz połączyć z oprogramowaniem CRM.

Dlaczego SIM Hosting?

Oderwanie od jednego urządzenia

Dostęp do danego numeru komórkowego może mieć wiele osób jednocześnie, w różnych miejscach. W szczególności polecamy połączenie oferty z wirtualną centralą telefoniczną.

Korzystaj ze swojego abonamentu

Nawet będąc za granicą, jeśli dzwonisz z Twojego numeru, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za np. roaming! Należy jednak pamiętać, że jedna karta SIM może realizować jedno połączenie jednocześnie.

Komunikacja SMS

Wysyłaj i odbieraj krajowe SMSy przez Twój numer komórkowy, za pomocą naszego Panelu Klienta lub API do SMS.

Cena

Ulokuj swoją kartę już dziś! Ilość miejsc ograniczona.Kolokacja już od 60 zł* netto / miesiąc (przy umowie na 6 miesięcy).

Zamów usługę GSM Hosting!

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Numer telefonu (w celu uzupełnienia/doprecyzowania informacji przesłanych w zapytaniu):

Adres mailowy (w celu odpowiedzi na przesłane zapytania i/lub wysłania dedykowanej oferty):

Liczba kart SIM:

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Serwisu oraz Politykę Prywatności Serwisu.

Oferta

AKTYWACJA

Koszt aktywacji pierwszej karty wynosi 40 zł netto, a każdej kolejnej - 20 zł netto.

ABONAMENT

Opłata miesięczna za utrzymanie jednej karty wynosi 60 zł* netto. Połączenia są rozliczane zgodnie z taryfą Twojego operatora komórkowego.

UMOWA

Czas trwania umowy wynosi od jednego miesiąca. Natomiast, na im dłużej podpiszesz umowę,tym większy rabat zyskujesz.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

* Cena zawiera przyznaną ulgę i dotyczy umowy na czas określony. Aby uzyskać szczegółowe informacje, kliknij tu.